דגשים לרוכשים – על מה יש לשים דגש כשקונים רכב מחברה

דגשים לרוכשים–על מה יש לשים דגש כשקונים רכב מחברה

אתם מעוניינים, בשעה טובה, לרכוש רכב. עקב סכומי הכסף העצומים שנכנסים לתמונה, ועל רקע התפקיד המשמעותי שצפוי הרכב לקחת בחייכם, ברור לכם שזו אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שתקחו בחייכם. אתם נחושים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. כיצד בדיוק תוכלו לעשות זאת?

חפשו את המבצעים

אחד ההיבטים החשובים ביותר ברכישת רכב הוא, כמובן, תג המחיר שלו, שנע בין עשרות למאות אלפי שקלים. אלא שקיימות כיום לא מעט דרכים להוזיל את המחיר, ומבצעים מפתים בכל קנה מידה. מבצעי רכב חדש מוצעים על ידי החברות השונות הפועלות בתחום חדשות לבקרים, וכוללים הנחה בגובה אחוזים נכבדים מהמחיר.

מתי בדיוק אפשר למצוא את המבצעים האלה? ובכן, רבים יציינו כי תום השנה הקלנדרית הוא מועד מצוין לאיתור מבצעי רכב, ולו מכיוון שחברות רבות מעוניינות לשפר את המאזנים שלהן בתקופה זו. גם ירידי רכב, הנערכים לאורך השנה, מציעים מבצעים משתלמים ביותר, כך שהמעוניינים במחיר נוח רצוי שיבקרו גם בהם.

בדקו את אפשרויות התשלום

כיום, מוצעות לא מעט דרכים שתכליתן להפוך את משימת הרכישה של רכב מחברה לפשוטה הרבה יותר. בעיקר, הדברים אמורים לגבי עסקאות טרייד אין, שמבוססות על החלפה של הרכב הישן בדגם חדיש הרבה יותר. שווי הרכב הישן מקוזז ממחיר המחירון של זה החדש, מה שמוזיל את העסקה בשיעור ניכר, וכן חוסך מאמצים רבים עבור מכירת הרכב.

עסקאות ליסינג, המוצעות על ידי חברות בתחום, הן סוג נפוץ נוסף של עסקת מימון. מסלול זה מבוסס על מקדמה ראשונית המשולמת עבור הרכב, והוספת תשלומים חודשיים משך כל תקופת ההסכם. בתום התקופה, יכול הנהג להשלים את יתרת התשלומים שעוד נותרו, ולרכוש את הרכב הלכה למעשה.

סקרו את מאפייני הרכב

מעבר לתג המחיר, המפרט הטכני של הרכב המיועד הוא משתנה מרכזי שחייב להיכנס לתוך משוואת הבחירה. גם כאשר בוחרים מראש בדגמים של יצרנית מסוימת, או לחילופין בדגמים מקטגוריית רכב מסוימת, נשארים עם לא מעט ברירות. סקירת האפשרויות שמציעה החברה, לכן, הוא צעד מרכזי נוסף בדרך לבחירה המושכלת.

מומלץ להגדיר, לבד או בעזרת ייעוץ מקצועי, את הצרכים הספציפיים שמצפים מהרכב: לכמה אנשים הוא נועד? מה נפח המנוע המצופה? איזה סוג של גיר מעדיפים? מהי צריכת הדלק? וכן הלאה. בהתאם לתשובות שניתנות לשאלות אלה, תוכל החברה להציע את כלי הרכב המתאימים ביותר.

אל תוותרו על נסיעת מבחן

לכל אדם יש טעם אישי משלו, שצריך בהחלט להשפיע גם על רכישת הרכב. חווית הנהיגה היא חלק מרכזי בכל רכישה, והדרך לדעת זאת היא, כמובן, באמצעות נסיעה בו. לכן, חשוב לבקש מהחברה המוכרת את הרכב נסיעת מבחן עליו, בה ניתן להתרשם מנוחות הנהיגה, יכולת התגובה של הרכב, ההאצה שלו וכן הלאה. לא מעט אנשים הבינו תוך מספר דקות כי הרכב אותו הם בוחנים הוא זה שיירכש על ידם, בסופו של יום.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !