קניית מונית יד שנייה עוברת בבדיקת מוסך מקיפה - פרימוטורס

קניית מונית יד שנייה עוברת בבדיקת מוסך מקיפה

כל רכב שהוא מהווה כלי עבודה בצורה כזו או אחרת, לא משנה אם מדובר ברכב משפחתי שאמור להסיע את הילדים לחוגים, כלי רכב שאיתם אנחנו נוסעים לעבודה, בוודאי כלי רכב כמו טנדרים אשר משמשים גם לנסיעה וגם לאחסון כלים ואביזרים לצורכי עבודה.

אחת כמה וכמה כשמדובר במונית שהיא כלי העבודה העיקרי שלנו במידה ואנחנו עובדים בתור נהגי מוניות. לכן כאשר עומדים לפני קניית מונית עלינו לוודא שמדובר ברכב תקין, שאין איתו שום בעיה והוא יכול לשרת אותנו זמן רב. אחרת לא רק שנצטרך להוציא כספים רבים על תיקונים שונים אלא גם נצטרך לבזבז ימי עבודה יקרים בהם לא נוכל להרוויח דבר, שכן כלי העבודה העיקרי והיחיד שלנו, יהיה מושבת.

קניית מונית יכולה להתבצע בשני אופנים, אנחנו יכולים לרכוש רכב חדש אשר ישמש כמונית, ואז אין בעיה (בדרך כלל), הרי רכב חדש מהניילונים, מגיע לרוב במצב תקין לגמרי וכל מה שעלינו לעשות זה לשמור עליו ככזה. הבעיה יכולה לצוץ אם אנחנו הולכים על קניית מונית יד שנייה, אז עלינו גם לוודא שהמונית עוברת לידינו אחרי שהיא עברה בדיקה מקיפה במוסך, וכן עלינו לשמור עליה במהלך כל הזמן שהיא איתנו על נמת שלא תגיע למצב של השבתה מוחלטת.

אילו בדיקות יש להעביר מונית יד שנייה

בדומה לכל רכב יד שנייה שאנחנו רוכשים, גם קניית מונית יד שנייה מצריכה שורה של בדיקות במכון בדיקה. יש לוודא שמדובר במכון בדיקה מורשה שמוסמך ויכול לבצע את כל הבדיקות המקיפות למונית, וכן עלינו לקבל ספר טיפולים עם כל ההיסטוריה של המונית.

הבדיקות כוללות את כל הצד המכאני של הרכב, כולל בדיקה של המנוע והמחשב שלו, מערכת ההצתה, תיבת הילוכים, פנסים, מערכות אלקטרוניות ברכב, את רמת הזיהום של הרכב, מערכת חשמל, קירור מנוע, מיזוג אוויר, בלמים, בקרי הפעלה ועוד. כמו כן תיבדק מספק השלדה ומספר המנוע. הבדיקה גם תבחן האם מדובר ברכב שעבר תאונות בעבר והאם בוצעו בו תיקונים שהוסוו ולא עודכנו על ידי בעל המונית שמוכר אותה.

חשיבות בדיקות מונית יד שנייה

כל רכב צריך לעבור בדיקה לפני קנייה, ממספר טעמים, ראשית, על מנת לוודא שאנחנו רוכשים רכב בטוח ואמין, שנית, בשביל לוודא שהמחיר שאנחנו משלמים על הרכב הוא אכן הערך הנכון של הרכב, שלוש, בשביל שנמנע ממצב בו הרכב יושבת מסיבות שונות לאחר שאנחנו נרכוש אותו.

כל הנקודות הנ"ל חשובות כפליים במצב של קניית מונית, שכן רכב זה עוזר לכם להתפרנס. לכן גם האופן בו מוצגות בפניכם תוצאות הבדיקה היא חשובה. קחו בחשבון שאם בעיה מסוימת לא תתגלה בזמן הבדיקה, אחריות המכון לשאת בעלויות התיקון ולתקן אותה.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !