קניית רכב חדש מהן האפשריות

קונים רכב מהן האפשריות

מטרה לשמה אנחנו צריכים את הרכב

חשוב מאוד שתגדירו את המטרה שלכם מהרכב – האם אתם צריכים את הרכב לנסיעה יומיומית מחוץ לעיר או לנסיעה בתוך העיר בלבד. למה חשוב לבדוק את הנתון הזה? כי במידה ואתם משתמשים ברכב רק בתוך העיר, מומלץ שתרכשו רכב עם מנוע קטן יחסית וכך תוכלו להקטין משמעותית את צריכת הדלק שלכם. מעבר לכך, בדקו שיש ברכב שאתם רוצים, תיבת הילוכים חכמה, שכן הדבר גם מסייע לחיסכון בצריכת הדלק. עניין נוסף – אם הרכב מיועד לנסיעות יחסית ארוכות, כדאי שתחשבו על רכב עם מנוע דיזל ולא בנזין. זה יהיה פחות מזהם וגם יחסוך לכם לא מעט דלק.

אם הרכב מיועד בעיקר לנסיעות משפחתיות, בדקו שהוא אכן מרווח גם בחלק האחורי שלו ושיש מקום לשים את הרגליים וכמו כן מקום להתקנת מושבי בטיחות לילדים. כיום, יש מגוון גדול של מכוניות משפחתיות, בטווחי מחירים שונים. בדקו מה הכי מתאים עבורכם ובצעו רכישה מושכלת, ממנה תוכלו להנות לאורך זמן.

סוגיית התשלום

היום המצב הוא לא כמו פעם, גם אם אין ברשותכם את כל הכסף, תוכלו בכל זאת לרכוש רכב חדש ואיך תעשו זאת? על ידי שימוש בתכניות מימון שונות המוצעות לכם על ידי יבואני רכבים חדשים וכן על ידי חברות של השכרת רכב, הנמצאות כמעט בכל עיר בארץ. מימון לרכב חדש יכול  להתבצע על ידי תשלום במזומן או על ידי הלוואה מהבנק או מחברות שמספקות הלוואות לטובת רכישת רכבים חדשים. הבעיה באופציה השנייה היא בריבית הגבוהה שיש עבור ההלוואה. על כן, מומלץ לבדוק בכמה חברות את גובה הריבית הנלקחת על השירות.

אופציה יותר עדיפה היא לקיחת הלוואה מיבואני הרכב וקניית הרכב דרכם. מדובר על הלוואה שיש עליה ריבית נמוכה יחסית ולפעמים גם אין עליה ריבית כלל. בדרך כלל, במרבית העסקאות הללו, ניתן גם לשלב בתנאי העסקה אביזרים כמו אזעקה או אביזרים אחרים לשדרוג הרכב.

עוד אפשרות שלא בטוח מתאימה לכולם היא ביצוע טרייד אין. במסגרתו, אתם מוסרים את הרכב הישן, מוסיפים סכום כסף נוסף וקונים את הרכב המתאים לכם. האפשרות הזאת מצוינת במידה ואתם לא מצליחים להיפטר בעצמכם מהרכב הישן שלכם.

שורה תחתונה

כמו בכל קנייה של מוצר, חשוב מאוד גם כאן, שתרגישו את הרכב. אל תוותרו על נסיעת מבחן ואל תתביישו לבקש אותה. אתם הולכים להוציא סכום כסף די גדול על הרכב ועל כן מגיע לכם לבחון את הביצועים שלו ולראות שהוא אכן מתאים לכם מכל הבחינות. 

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !