צמיגים לרכב – יתרונות בצמיגי מותגים

צמיגים לרכב – יתרונות בצמיגי מותגים

שלא ימכרו לכם צמיג בשק...

אתם יוצאים מכביש הגישה מחניית הבניין שלכם, אתמול רכשתם צמיגים חדשים ואפילו סגרתם מחיר טוב אחרי משא ומתן עיקש עם המוסך. יצאתם ברווח ועם צמיגים חדשים. לא עובר הרבה זמן ואתם שומעים קול מוזר מתחתית הרכב. אתם עוצרים בצד ורואים שהצמיג עבר מהעולם וחושבים שוב על הכדאיות, העסקה הטובה וכמה היא היתה טובה באמת.

עולם המותגים בתחום מוצרי הרכב בשונה ממוצרים אחרים עלולים להשפיע על הרכב ואיכות הנסיעה מבחינות רבות. צמיגים לרכב כאלו ממותגים, בשונה מצמיגים שאינם כאלה עשויים להשפיע באופן משמעותי על איכות הנסיעה והבטיחות שלה לרכב ולגורמים האנושיים כאחד אלה הנוסעים/נוהגים ברכב ובמשתמשי הדרך האחרים.

זמן עצירה ותגובה בשילוב צמיגים שאינם ממותגים

בהתעורר הצורך בבלימת חירום, אנו נדרשים תחילה לזהות את המקרה, ללחוץ על דוושת העצירה (הברקס), השלבים הבאים והפעולות הבאות עוברות ליכולת התגובה וזמן התגובה של הרכב שלנו והמרחק אותו הרכב עובר מרגע הלחיצה על דוושת העצירה.צמיגים שאינם ממותגים בצמיגים איכותיים כמו למשל צמיגי דנלופ או קומו הנחשבים לצמיגים איכותיים ובטיחותיים במיוחד, יאריכו את זמן התגובה של הרכב, כיוון שיהיו בעלי יכולת חיכוך נמוכה יותר של הרכב עם הכביש, ועל כן, יחליקו ויתגלגלו על הכביש למרחק ארוך יותר מאשר צמיגים ממותגים.

מאפיין נוסף המסכן את הנוסעים והנהג ברכב בעל צמיגים שאינן ממותגים הוא הסיכון הגובה לאובדן השליטה ברכב בשכיחות גבוהה הרבה יותר מאשר עם צמיגים ממותגים. בעת עצירה ובלימת חירום הלחץ המופעל על הגלגל גדול יותר מאשר במהלך עצירה רגילה והדרגתית ו/או במהלך נסיעה אפילו נסיעה מהירה, גלגל שאינו ממותג עשוי להתפוצץ ולהישרף, כתוצאה מאי יכולתו לעמוד בלחצים גבוהים המשפיעים עליו בעת עצירת או בלימת חירום, מכל סיבה שהיא.

שלא יצא לכם האוויר מהגלגלים....

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לשמירה על הבטיחות של הנהג, הנוסעים ומשתמשי הדרך הוא לחץ האוויר בתוך הצמיגים. לחץ אוויר מספיק מונע תאונות, מעניק איכות וחווית נסיעה איכותיות יותר ומגביר את יכולת האחיזה בכביש בעת הנסיעה, במעמד סיבובים מסוכנים ובלימות פתאומיות. בעוד שגלגלים ממותגים ידרשו מילוי לחץ אוויר בהפרשים ארוכים יחסית, לחץ האוויר בגלגלים שאינם ממותגים ידרשו טיפול רגיש ומושקע יותר כתוצאה מהיכולת הנמוכה שלהם, יחסית לגלגלים ממותגים כמו דנלופ למשל הנחשבים לצמיגים השומרים על לחץ גלגלים לאורך זמן ארוך במיוחד, לשמור על לחץ האוויר בגלגלים, לטווח ארוך והגיוני.

נוהגים בהנאה- נהנים מחוויית נסיעה איכותית יותר

מעבר לשיקולים הקשורים לבטיחות בעת בחירת הצמיגים לרכב, ההנאה מהנהיגה עצמה מורגשת באופן ניכר כאשר משווים את הצמיגים הממותגים לצמיגים "אלמוניים", הנהיגה עם צמיגים שאינם ממותגים, לאחר זמן קצר תהיה מורגשת ובלתי נעימה, צמיגים בלתי ממותגים ולא איכותיים משפיעים על הנהיגה תוך נסיעה חלקה פחות, רעשים בזמן הנהיגה, אי שיווין בין כלל הצמיגים המשפיעה על יציבות הנהיגה.

בחירת צמיגים ממותגים ואיכותיים לרכב תשפיע על איכות הנסיעה ובטיחות משתמשי הרכב ומשתמשי הדרך שלצידכם.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !