מוסך פורד מורשה

מוסך פורד מורשה

חברת המותג האמריקאי פורד נוסדה בתחילת המאה העשרים, ורכביה הפכה בשנים האחרונות למבוקשים ובולטים בכבישי הארץ. מדובר ברכבים אמינים, חזקים, בטוחים ואיכותיים ביותר, המוצעים במגוון דגמים מעוצבים ומאובזרים. לאור הביקוש הגדול קמו בעשור האחרון בכל רחבי ישראל מוסכי פורד מורשים, המהווים את הכתובת הרשמית הנכונה והמקצועית ביותר לטיפול ברכבי החברה. על מנת לזכות בשירות מלא, מקצועי ואמין חשוב לבחור בתבונה את המוסך המורשה, ולתת את הדעת על מספר פרמטרים בסיסיים.

בחירת מוסך פורד

במנועי החיפוש של רשת האינטרנט ניתן למצוא אינדקסים המציגים רשימת מוסכים בכל אזור בארץ. עליהם נמנים בין היתר מוסכי פורד רשמיים, אך חשוב לדעת שגם מוסכים אלו נבדלים זה מזה באיכותם ובמקצועיותם, כך שיש לבחור במוסך מורשה של חברת פורד שהינו מומלץ, מוכר ואמין. בתוך כך, חשוב לוודא כי למוסך יש רישיון של משרד התחבורה, המעיד כי מדובר במוסך מסודר ומפוקח. כמו כן, יש להעדיף מוסך המעסיק אנשי מקצוע שמתמחים בתיקון ותחזוקת רכבי פורד, ואשר עוברים השתלמויות תקופתיות אצל יבואן הרכב המכשירות אותם לטפל בדגמים החדישים ביותר. לבסוף, חשוב לעבוד עם מוסך אשר כל חלקי החילוף שבאמתחתו הינם מקוריים, ובהתאם הוראות היצרן.

מה כוללים טיפולים במוסך פורד

מוסכי פורד מציעים לקוחותיהם מגוון טיפולים מקיפים לרכב. טיפולים אלו כוללים בין היתר עבודות מכונאות, פחחות, מיזוג אוויר, צמיגים, חשמל וצבע, בנוסף על רכישת חלפים וביצוע בדיקות דיאגנוסטיקה ממוחשבות. כמו כן, המוסכים מכינים את הרכב לבדיקת הרישוי, מבצעים בדיקות עונתיות לפני החורף והקיץ, ומספקים ושירותיי ייעוץ אישיים לכל בעיה ושאלה. לכן, לפני הבחירה במוסך פורד מורשה חשוב לדעת מהם סוגי הטיפולים שמוצעים על ידיו לרכבכם.

להיות רגועים עם מוסך מורשה

עבור אנשים רבים מלווה הכנסת הרכב למוסך בתחושת חוסר ביטחון, ובאי וודאות לגבי איכות הטיפול ותקינות רכבם לאחריו. ואולם, ניתן להחליף את התחושות הללו בביטחון מלא על ידי פנייה אל מוסכי פורד מורשי יבואן. חשוב לדעת כי מוסכים מורשים מחויבים לא רק בפני לקוחותיהם אלא גם בפני יבואני הרכב, ואם לא יעמדו בדרישות החברה רישיונם יילקח מהם. במוסכים אלו כל רכב פורד מטופל על ידי מנהל עבודה המפקח באופן צמוד על עבודת אנשי הצוות, וכול העבודות מבוצעות בשקיפות מלאה מול הלקוח. השקיפות באה לידי ביטוי בהסבר מפורט ומלא אודות הטיפולים הנדרשים לרכב והסיבות לנחיצותם ,ובהצעת מחיר מפורטת ומלאה בגין עבודות אלו.

שירות אדיב ומלא

מעבר למקצועיותו של מוסך מורשה פורד, חשוב לבחור בעסק בעל תודעת שירות גבוהה. תודעת השירות מתבטאת במענה מקצועי לכל שאלה של הלקוח על ידי מנהל עבודה או פקידת המוסך. כמו כן, מוסכים אלו לרוב מציעים חדרי המתנה נוחים ומאובזרים, מספקים שירותי איסוף הקפצה, ואף מתן רכב חילופי לתקופת הטיפול.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !