כספת אלומיניום לצורך הגנה על מחשב הרכב | פרי מוטורס

כספת אלומיניום לצורך הגנה על מחשב הרכב

בשנים האחרונות, על מנת למנוע גניבות של רכבים, חברות הביטוח מחייבות את הנהגים להתקין כספת ברכב. זו למעשה מגנה על מחשב הרכב. למעשה, כאשר המחשב נמצא בה, גם נמנעת  האפשרות לחבל במחשב הרכב ויותר מזה – נמנעת האפשרות לתכנת או להחליף אותו, מה שבסופו של דבר מסייע להנעת הרכב וגניבתו.

הכספת חזקה, יציבה וקשה מאוד לפרוץ אותה. גם אם מנסה לבצע את הפריצה, יש צורך בכלי עבודה מיוחדים. ברגע שמנסים לפרוץ עם הכלים הללו, הרי שנשמע רעש חזק ואז ניתן בקלות לשים לב שמנסים לפרוץ את הרכב. מלבד זאת, הפריצה עצמה לוקחת לא מעט זמן. אחד מכלי העבודה בהם משתמשים לביצוע הפריצה של הכספת, הוא דיסק חיתוך. זהו כלי עבודה רועש ביותר ולוקח זמן לעבוד איתו ולסיים את הפריצה. כך שפורץ מקצועי לא יבזבז זמן ולא ינסה בכלל לפרוץ את הכספת.

איך לבחור כספת לרכב?

כאשר אתם מגיעים להתקין כספת אלומיניום לרכב יש לבדוק מספר דברים:

איכות הכספת – יש לבדוק שהכספת מיוצרת על ידי חברה אמינה ומקצועית, שמחזיקה בתווי התקן הנדרשים לייצור הכספת.

פוליסת ביטוח – יש לברר מול חברת הביטוח את התנאים שהיא דורשת לגבי התקנת הכספת. אל תתקינו כספת שלא תוכר על ידי חברת הביטוח. וודאו קודם כל מה הם התנאים, איזו כספת זו צריכה להיות, מהם מאפייניה. לאחר מכן, בצעו את ההתקנה. כך תהיו בטוחים שאתם מכוסים ויש לכם כספת שאכן מוכרת על ידי הביטוח.

התקנת הכספת – כאשר אתם רוכשים את הכספת, מחיר ההתקנה אמור להיות מגולם כבר במחיר הכספת עצמה. כלומר, אין צורך להוסיף עוד כסף על ההתקנה. חשוב מאוד לבדוק שאתם רוכשים מחברה אמינה את הכספת. כזאת שיש עליה המלצות – גם מבחינת איכות המוצר וגם מבחינת השירות שלה. קראו המלצות בפורומים של רכבים, בדקו במוסכים וכמובן תשאלו חברים ומשפחה. אלו הם ההמלצות הכי טובות.

מחיר – השוו מחירים בטרם הרכישה בפועל. אל תרכשו את הכספת בחברה הראשונה שאותה אתם בודקים. קחו לפחות שלוש הצעות מחיר. כך תוכלו להעריך את המחיר הממוצע של הכספת ולדעת שאתם לא משלמים מחיר מופקע מדי.

שורה תחתונה

מאז ומתמיד היו תמיד גניבות וניסיונות לפריצה של רכבים פרטיים. עלינו לעשות כל מה שאפשר על מנת שאותם פורצים, לא יצליחו לגנוב או לחבל ברכב שלנו. על כן, יישמו את הנחיות הביטוח (בדקו גם שהביטוח שלכם אכן בתוקף ובמידה ועומד להיגמר, שימו לב שאתם מחדשים אותו בזמן),
התקינו כספת אלומיניום וגם איתוראן (מכשיר המתריע על ניסיון גניבה של הרכב וגם יכול לאתר את מקום הרכב במידה ונגנב). עלות המכשירים הללו מסתכמת בכמה מאות עד אלפי שקלים, אך בהיא בהחלט משתלמת עבורכם ועבור השקט הנפשי שלכם.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !