פרי מוטורס - טיפים לבחירת מצבר לרכב

טיפים לבחירת מצבר לרכב

במאמר זה נסרוק מספר טיפים שנועדו להעניק לכם את המידע הבסיסי הנדרש לקניית מצבר לרכב.

כאמור כל בעל רכב מכיר את התחושה שביום בהיר אחד אנחנו מגיעים לרכב, מכניסים את המפתח לסוויצ' ו.... כלום, המצבר מת.
כמו שלרכבים יש מבחר גדול של יצרנים ודגמים כך גם למצברים. למחיר המצבר ישנם פרמטרים עיקריים כגון שנת ייצור, הדגם, תקופת האחריות ועוד.

להלן 5 טיפים וכללי אצבע לבחירת מצבר לרכב:

אחריות: מומלץ לבחור מצבר שיש לו תקופת אחריות ארוכה ככל האפשר וזאת כיוון שאתם צריכים להיות רגועים לאחר רכישת המצבר, שיש לכם מישהו שייתן שירות במידה ומתעוררות תקלות בתקופת האחריות. לא פעם נמצא שאנשים התפתו למחיר זול ורכשו מצברים ממקומות מפוקפקים ולאחר שנה שהמצבר שבק חיים, הם חיפשו את הספק שנתן להם אחריות למצבר אך נמצא שזה לא עמד מאחורי המילים שלו.

מחיר: כאמור מחיר המצבר מושפע ממספר גורמים עיקריים, הפרמטר העיקרי הנו אורך תקופת אחריות המצבר. ידוע שבשוק המצברים הישראלי, המחירים מושפעים מכמה גורמים עיקריים והם:

  1. איכות המצבר - כמה איכותי המצבר?
  2. אחריות - מה תקופת האחריות של המצבר? אילו שירותים נכללים בתוך האחריות?
  3. האם מדובר במצבר מותג? או שמא במצבר פחות מוכר ואינו בעל שם?

מתח: מתח המצבר הוא בין 6 וולט ל- 12. חשוב מאוד לבדוק לפני הרכישה כמה וולט הרכב שלכם צריך.

רמת האמינות של היצרן: חשוב לבדוק שהמקום שממנו אתם רוכשים את המצבר הוא מקום אמין בין אם זה מוסך, חשמלאי, חנות "הרכב בעצמך" ולא חנות שנפתחה לא מזמן.

שירות למצבר במידה ותצטרכו: כאמור, בנוסף לכל הדברים שמנינו, שחשוב שתבדקו לפני קניית המצבר, חשוב לבדוק את פריסת השירות של הספק/יבואן או המקום שממנו קניתים את המצבר. חשוב לוודא שהוא ייתן שרות לכל חלקי הארץ. אנחנו לא רוצים להיתקע באיזשהו מקום ושלא נוכל לקבל שירות. ישנם גופים שמספקים שירותי מצבר לרכב עד הבית שכדאי לבדוק איתם.

כלל אצבע: חלקי חילוף הם פופולריים ושכיחים מאוד בישראל, אך חשוב לזכור שמוסכים וחנויות של חלקי חילוף נפתחות ונסגרות כמו פטריות אחרי הגשם, לכן חשוב לבדוק את המקום שממנו אתם רוכשים את חלקי החילוף. קראו את המאמר הנ"ל אודות חלפים לרכב.

בכל שלב אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי פרי מוטורס ולברר לגבי מחירים, מצברים ונקודות מכירה ושירות.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !