ביטוח רכב כך תצליחו להשיג את הפוליסה הכי משתלמת | פרי מוטרוס

השוואת מחירי ביטוח רכב כך תצליחו להשיג את הפוליסה הכי משתלמת

ביטוח רכב נחשב לאחת ההוצאות הכבדות מדי שנה. אנחנו משלמים אלפי שקלים כדי ליהנות מתחושת שקט נפשי ולדעת שבכל פעם שנזדקק לכך, נוכל לקבל כיסוי לנזקים ולבעיות ברכב. מעבר לכך, במקרה של תאונה נוכל בקלות לקבל רכב חלופי ולחזור לשגרה של נהיגה. השוואת מחירי ביטוח רכב יכולה לחסוך מאות שקלים מההוצאה הזו ולהקל עלינו בהחלטה על בחירת החברה והפוליסה המשתלמת ביותר.

איך להשיג את הפוליסה הטובה ביותר עבורך?

דע את הפרטים הקטנים:

ביטוח צד ג', ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף, ביטוח נגד תאונות – יש הרבה מאד סוגי ביטוחים שמוצעים בחבילות שונות של חברות הביטוח. לפני השוואת המחירים המתבקשת, חשוב להבין מה כל סוג של ביטוח אמור לתת לך. לפני השוואת המחירים כדאי לשבת עם סוכן ביטוח או יועץ ולקבל הסבר מה אמור לכלול כל סוג ביטוח ולמה לשים לב.

השוואת מחירי ביטוח גם כשנדמה שהסכומים דומים

אחת מהנחות הבסיס לגבי ביטוחי רכב הוא שאין הבדלים גדולים בין חברות הביטוח. למעשה זו טעות. השוואת מחירי ביטוח רכב עוזרת לך לראות איפה ההבדל נמצא ומה כוללת כל פוליסה אל מול התשלום החודשי או השנתי בגינה.

השוואת המחירים צריכה לכלול חברות רבות, גם כאלו שלכאורה ההבדלים ביניהן לא גדולים, כי ייתכן שבתוך גוף הפוליסה מוצעים סעיפים שעושים את ההבדל ונותנים יותר מבחינת שירות.

מהו סכום ההשתתפות העצמית?

השוואת מחירי ביטוח חייבת לכלול סקירה של שיעור ההשתתפות העצמית. המיתוס בנושא זה הוא שהמחיר קבוע וההשתתפות תמיד זהה, בכל אחת מהפוליסות. למעשה זו טעות נוספת ולכן בזמן השוואת מחירים כדאי לבדוק מה אחוז ההשתתפות העצמית מול מחיר הפרמיה ומה הקף הכיסוי מול אחוז ההשתתפות העצמית.

חברות הביטוח היום מצויות בתחרות מתמדת זו עם זו והן מבינות שהיום הלקוח משווה מחירים ובודק גם את הפרטים הקטנים לפני שהוא מתחייב לביטוח רכב במקום כזה או אחר. כתוצאה מכך סכום ההשתתפות העצמית משתנה ואינו זהה בהשוואה בין חברות שונות, כפי שהיה נהוג בעבר.

השוואת מחירים בכנות מוחלטת – גם ומול עצמך

היום אפשר לערוך השוואת מחירים דיסקרטית ופרטית, מבלי לערב בכך יועצי ביטוח חיצוניים. אם בחרת לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לבד, כדאי להקפיד שכל הפרטים נכונים כולל העבר שלך – מתאונות קודמות דרך שלילת רישיון וכדומה.

כדי שהתעריפים הנקובים והפוליסות המוצעות יהיו מדויקים, כדאי לתת את האינפורמציה המדויקת ביותר ולא להסתיר או לשנות פרטים, גם כשלא נעים להיזכר בפרט זה או אחר. רק בשקיפות מוחלטת אפשר לקבל את התעריף הטוב והמדויק ביותר.

השוואת מחירי ביטוח רכב היום ניתנת באמצעות כלים אינטרנטיים פשוטים, שמתחברים ישירות לכל חברות הביטוח ומאפשרים לך לקבל אינפורמציה על פוליסות שונות. כך תוכל לחסוך הרבה כסף ולקבל את ההצעה הטובה ביותר.

 

 

 

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !