השוואה בין מאזדה סדרה 3 לרכבי מאזדה החדשים

השוואה בין מאזדה סדרה 3 לרכבי מאזדה החדשים

ישנם נהגים רבים בישראל, אשר שומרים אמונים לדגמי מאזדה 3 ובוחרים אותם בכל כמה שנים מחדש בגרסה מחודשת יותר. למרות שישנו הבדל בין רכבי מאזדה 3 לבין רכבי מזדה החדשים יותר. כדאי תמיד לבצע בקר כגון השוואה בין מאזדה סדרה 3 לרכבי מאזדה החדשים. הדבר המומלץ והטוב ביותר הינו לנסוע ברכב מאזדה החדש לנסיעת מבחן, היות ואין טוב יותר מאשר מראה עיניים. ככל שתהיה המלצה בקרב חברים או בני משפחה, רק אתם כנהגים ואם בכלל יש לכם רכב מסוג מאזדה 3, אתם תוכלו לחשו ישר בהבדל בין מאזדה 3 הישנה יותר לבין רכב מסוג מאזדה שהוא חדיש יותר.

הגרסה החדשה של מאזדה

בישראל אם תשימו לב בכבישים כאשר אתם נוהגים, במיוחד בצירי התנועה המרכזיים תבחינו כי הרבה מכוניות הן מסוג מאזדה, מה שאומר כי מדובר על רכב איכותי, אמין וכזה שיש לו שוק טוב. כאשר מדובר על רכב מסוג מאזדה חדש. סה"כ, מדובר על אותה מאזדה 3 מהבחינה החיצונית אך היא מזכירה את מאזדה 6 הגדולה יותר. החישוקים שלה קלים שמוכרים לנו מהגרסה של 1.5 ליטר המאובזרות וגם כאן הם תורמים למראה הרכב, יחד עם פנסי הקסנון ולד לתאורת יום. תא הנוסעים של מאזדה 3 נעים לשהייה וכן, רשימת האבזור ארוכה כשהיא נבדלת מהגרסה של 1.5. מדובר על מאזדה שמאובזרת בחלון שמש בגג, מערכת להתראה על סטייה מהנתיב, כניסה ללא מפתח. תא המטען של המאזדה החדשה, מציע נפח גדול של 414 ליטר אבל פתח ההטענה צר והמפתן גבוה מעט. 

באמצעות נסיעת מבחן, תוכלו לבצע השוואה בין מאזדה סדרה 3 לרכבי מאזדה החדשים, כך שחוויית הנהיגה תהיה לכם שונה ואיכותית יותר.

נסיעה חלקה ונעימה ויכולת ביצועים גבוהה של המאזדה החדשה

 ישנה יכולת דינאמית מרשימה של רכבי המאזדה החדשים, במיוחד בנסיעה בעיר. ההתמודדות של הרכב טובה סה"כ. ניתן לחוש בעת נסיעה על בורות קלים חבטה קלה בתא הנוסעים. גם מחוץ לעיר מאזדה 3 החדשה, מציגה יכולת טובה ומשמעותית ומצליחה לספק נסיעה חלקה ונעימה ונהנית מיציבות בכביש גלי.  שיוט במהירות של 100 קמ"ש, ייעשה בפחות מ-2000 סל"ד. הצמיגים רחבים יותר, אך קיים מחסור מסוים בבידוד. ההבדל המשמעותי הוא במנוע שהוא מסוג סקיי אקטיב בנפח של 2.0 ליטר שאנו מכירים מהמאזדה 6, רק שבגרסה החדשה של המאזדה 3, התחושה בנהיגה היא יותר נמרצת ונכונה להאיץ מהגרסה של 1.5. בזכות הנפח הגדול המאזדה החדשה מתנהלת באופן נינוח במצבי הביניים וניתן להאיץ את המהירות ולהתקדם בקלות מבלי שהמנוע יתאמץ. המנוע נשאר שקט.

רכישת רכב חדש מסוג מאזדה

ישנן שלוש אפשרויות  מבחינת המחיר, כאשר אנו מעוניינים לברר לגבי קניית רכב חדש. הראשונה היא  דרך הסוכן המקומי של יצרן הרכב, השנייה באמצעות יבוא אישי והשלישית הינה באמצעות יבוא עצמי. רק במקרים בודדים, כדאי יהיה לכם לייבא מכונית עממית, אשר נמכרת בישראל בפחות כסף. יש לציין כי אם אתם תגיעו בסופו של דבר לרכוש את הרכב שלכם מהיבואן המחיר יהיה זהה, אך בין סוכנות לסוכנות מחיר זה נתון למשא ומתן. ניתן יהיה לקבל הנחה בשיעור של 1.5% בעיר אחת, לעומת עיר אחרת ויש גם את זה לקחת בחשבון.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !