היתרונות שברכישת רכב מליסינג

היתרונות שברכישת רכב מליסינג

רכישת מכונית חדשה או יד שנייה מלווה בחששות ובהתלבטויות רבות, כיוון שיש להחליט על סוג ודגם הרכב ובעיקר יש לשקול היטב את אפשרויות המימון כיוון שיש לכך השלכות פיננסיות על התקציב המשפחתי החודשי. אם בעבר הציבור הישראלי רכב מכוניות חדשות ישירות אצל היבואן ומכוניות יד שנייה מאנשים פרטיים הרי עם כניסת חברות הליסינג לענף בסוף שנות ה- 90 של המאה הקודמת השתנה שוק הרכב המקומי לבלי הכר. חברות הליסינג מאפשרות לכל אדם, ולא רק לחברות גדולות ולתאגידים, לרכוש דרכן מכונית חדשה ומודרנית שאינה דורשת תחזוקה גבוהה ומציעה יתרונות נוספים כמו חיסכון בהוצאות הדלק, בטיחות גבוהה, נוחות ועוד.

כיום, כדאי לרכוש רכב מליסינג בגלל היתרונות הגדולים כמו היצע רחב של רכבים שמורים היטב במחירים הנמוכים עד 20% ממחירי השוק, מבצעי הנחות משתלמים של חברות הליסינג המעוניינות למכור את הרכבים במגרש שלהן, ולמעשה במקום להסתפק ברכישת מכונית יד שנייה משנתון קודם ניתן לרכוש מכונית חדשה יותר בת שנתיים או שלוש וליהנות מרכישה איכותית וממכונית בטוחה ואמינה.

מה זה ליסינג?

שיטת הליסינג הפופולארית היא למעשה שיטה לחכירת רכב מחברת מימון, בשיטה זו הלקוח משלם תשלום חודשי קבוע וידוע מראש תמורת השימוש ברכב. חלק מחברות הליסינג רושמות את הרכב על שמן בעוד חברות אחרות מציעות רישום הרכב על שם הלקוח, ותקופת הליסינג נערכת לרוב לתקופה שבין שנתיים לשלוש שנים, בסיום התקופה הלקוח יכול לבחור בין רכישת הרכב או החזרתו לחברת הליסינג. כדאי לדעת כי הלקוח יכול לבחור לעבור לרכב חדש נוסף ובעצם להמשיך את תקופת ההתקשרות בינו לבין חברת הליסינג.

מכירת רכב על ידי חברות הליסינג מאפשר לכל אדם לרכוש רכב חדש או משנתון מתקדם וליהנות מהלוואה חוץ בנקאית שאינה משפיעה על האובליגו (מסגרת האשראי) בבנק.

יתרונות הליסינג

שיטת הליסינג מעניקה יתרונות רבים לציבור הנהגים בארץ כיוון שניתן תמורת התחייבות לתשלום חודשי יחסית נמוך לנהוג ברכב חדש או יד שנייה בן שנתיים או שלוש. למעשה, גם כאשר יש הון עצמי נמוך ניתן לרכוש רכב מליסינג וליהנות מפריסת תשלומים רחבה כאשר סכום התשלום הקבוע נקבע בהתאם ליכולת הלקוח. יתרון משמעותי נוסף לרכישת רכב בשיטת הליסינג היא ההתחייבות של מרבית חברות הליסינג לרכוש את הרכב בסיום התקופה וכך הלקוח אינו נאלץ להתמודד עם מכירת רכבו. ההנחה הגבוהה של מכירת רכב מליסינג קורצת לרבים אך חשוב לבדוק היטב את הרכב ולוודא כי נעשה בו שימוש תקין וכי הרכב טופל בזמן עם חלפים איכותיים.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !