החשיבות הגדולה של שיפוץ גירים לרכב | פרי מוטורס

החשיבות הגדולה של שיפוץ גירים לרכב

 גיר הרכב הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב, שכן הוא זה שמאפשר לרכב להיכנס להילוך מסוים הנדרש מפאת תנאי הכביש ו/או מפאת הצורך לשנות את כיוון הנסיעה (קדימה / אחורה). לכן, אם יש תקלה בגיר, חשוב מאוד להפסיק את הנסיעה ברכב, ולהביא אותו למוסך המתמחה בשיפוץ גירים לרכב.

איך מבצעים שיפוץ גיר לרכב?

שיפוץ גירים לרכב הוא תהליך המורכב מכמה שלבים:

·         בדיקה יסודית – בדיקה מדוקדקת של הגיר, לטובת איתור התקלה והצעת פתרון מתאים.

·         איתור – ברגע שמאתרים את התקלה ניתן להציע פתרונות אפשריים. אם מדובר בתקלה המחייבת החלפה של הגיר – צריך יהיה להחליפו על מנת להבטיח נסיעה בטוחה לבעלי הרכב. אבל, אם מדובר בתקלה שניתן לתקן, יוצע לכם שיפוץ גירים לרכב, אשר אם יתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך – יאפשר לכם ליהנות מרכב תקין ובטיחותי לאורך זמן.

·         הצעת מחיר – את הצעת הפתרון לגיר שלכם תלווה, כמובן, הצעת מחיר. אפשר לקחת אותה ולהשוות להצעה במוסכים אחרים, ואפשר להחליט שמקבלים אותה, כי ההבדלים בדרך כלל לא כל כך גדולים, ומה שחשוב הוא שתוכלו להיכנס לרכב ולדעת שלפחות בכל מה שקשור לתקינותו – אתם בטוחים.

אם החלטתם לקבל את הצעת המחיר, יבוצע עבורכם שיפוץ גירים לרכב, ואם, כאמור, הגעתם למקום המתמחה בתחום – תוך זמן קצר תוכלו לנסוע משם לשלום.

חשוב: לא נוסעים עם גיר לא תקין

חשוב לזכור: גם אם אתם מצליחים להתניע את הרכב ולנסוע כשהגיר "עושה לכם בעיות", חשוב מאוד שלא תעשו זאת. גיר תקול עלול להיתקע באמצע הנסיעה או לא להיכנס להילוך המתאים בדיוק ברגע שתזקקו לכך, והדבר יכניס אתכם למצבים מאוד מסוכנים.

לכן, אם אתם מרגישים שמשהו בגיר לא כתמול שלשום, עצרו הכל והגיעו עם הרכב למוסך אשר שיפוץ גירים לרכב הוא תחום ההתמחות שלו. תנו לאנשי המקצוע לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב – לבדוק את הגיר של הרכב שלכם, לאתר את הבעיה ולתקן את הנדרש, ורק אז היכנסו לרכב וסעו אל היעד המבוקש.

איך מאתרים מוסכים לשיפוץ גירים לרכב?

מוסכים המתמחים בתחום של שיפוץ גירים ברכב אפשר למצוא דרך המלצות של חברים ומכרים, דרך המלצות באינטרנט ודרך הרשתות החברתיות השונות. הקפידו להגיע רק למקום שזה אכן תחום ההתמחות שלו, ואשר מתחייב לבצע תיקון או שיפוץ גירים באחריות. נסיעה טובה ובטוחה!  

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !