גאדג'טים לרכב - פרי מוטורס

גאדג'טים לרכב

כשמדברים על נהיגה, ברור מדוע אחת ממטרות העל היא ליצור חווית נהיגה גבוהה ככל האפשר. הדבר תלוי בסוג הרכב, כמובן, אך במידה לא מבוטלת גם בשורה של אביזרים נלווים שניתן להוסיף אליו בכל שלב. כיום, בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, יש מגוון רחב של גאדג'טים העונים על ההגדרה הזו בדיוק. לפניכם סקירה של כמה מומלצים במיוחד.

אירגונית לרכב

ברכב הישראלי הממוצע יש שורה ארוכה של פריטים, כאשר בלא מעט מקרים הם מפוזרים בכל חלקה טובה בו: חלק בתא הכפפות, חלק על גבי הדשבורד והשאר אפילו על גבי הרצפה, מתחת למושבים וכיוצא בזה. ארגונית לרכב יכולה לעשות הרבה מאוד סדר בבלאגן, כאשר לרוב היא "תתלבש" על המצחייה (מגן השמש). ארגונית תכלול עשרות גומיות, בהן ניתן לאחסן שורה ארוכה של פריטים חיוניים.

ממיר זרם

כיום, בעידן הטלפונים החכמים, הנהג או יושבי הרכב האחרים נוסעים כאשר הם עושים שימוש בלא מעט אביזרים. בין אם המדובר הוא בטלפון סלולרי, במכשיר ניווט או אפילו בנגן DVD, ברור שצריך לתת את הדעת על צריכת החשמל שלהם (וכמובן - לא לדבר בטלפון במהלך נהיגה). ספקי חשמל לרכב, הלא הם ממירי הזרם השונים, מנצלים את מתח הרכב להפעלת המכשירים והטענתם, מה שמועיל בעיקר בנסיעות ארוכות במיוחד.

ספל תרמי

אתם מכירים את זה: הלחץ בשעות הבוקר, שמביא לכך שאתם בקושי מספיקים ללגום מכוס הקפה שהכנתם לפני היציאה מהבית. ספל תרמי אותו אתם לוקחים לנסיעה עצמה, יכול לשפר את חווית הנסיעה בצורה ניכרת, ולשמור על טמפרטורת השתייה החמה לפרק זמן ארוך במיוחד. הדור הבא של ספלים אלה מתחבר למצת הרכב, אשר משפר את החימום ומבטיח שהחום יישמר לו גם בנסיעות הארוכות ביותר, או אפילו כשכבר מגיעים ליעד.

כיסוי נשלף למושב האחורי

המוצר הבא מתאים כמו כפפה ליד לאנשים המחזיקים חיות מחמד, מגדלים ילדים קטנים או נוהגים לבקר במקומות בהם פוטנציאל לכלוך רב, דוגמת חוף הים. המדובר הוא בכיסוי נשלף, המיועד למושב האחורי ברכב, אותו ניתן להרכיב או לפרק בצורה פשוטה במיוחד. הרכבה שכזו תספק שכבת הגנה למושבים ותמנע הצטברות של בוץ, חול או לכלוך על גביהם, מה שלאחר מכן קשה מאוד להוציא.

אז איך מתחילים?

הרשימה שהובאה כאן היא תמציתית, שעה שברור שניתן להצביע על עשרות רבות של פריטים חיוניים אחרים לרכב, כל אחד מהם כולל שורה ארוכה של דגמים. ההמלצה הברורה היא להגדיר מראש את הצרכים ולבקר במקום שעשוי לספק את האביזרים שיכולים למלא אותם: זו יכולה להיות חנות המתמחה בשיווק אביזרים לרכב, אך גם מוסך מורשה איכותי המציע ציוד מגוון לכל רכב באשר הוא.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !