בדיקות מוסך לרכבי ליסינג - פרי מוטורס

בדיקות מוסך נדרשות לרכבי ליסינג

מהו ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי הוא עסקה שבה חברת ליסינג מאפשרת לאנשים פרטיים לבחור את הרכב בו הם מעוניינים ולשלם עליו במשך שלוש עד חמש שנים בתשלומים נוחים. הקריטריון היחידי אותו יש לקחת בחשבון הוא שיידרש מכם לשלם מקדמה קטנה על עסקה זו ולאחר סיום החוזה תצטרכו להחליט האם אתם מעוניינים לשלם את פער השווי ולהיות בעלי הרכב, או שמא אתם מעוניינים להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולהתחיל בעסקת חדשה של רכב משנתון חדיש יותר ודגם אחר בו אתם מעוניינים. כך או כך, כאשר מקבלים או קונים רכב מחברת ליסינג, חשוב לוודא מהו המצב ההתחלתי של כלי הרכב. אמנם חברת הליסינג דואגת לכל הקשור אל התחזוקה והטיפול ברכבים שברשותם, אך עדיין חשוב לדעת באיזה מצב מגיע אליכם הרכב. מסקנה זו מתקבלת לאחר בדיקת מוסך יסודיות לרכב.

הכרת המושגים

חשוב להבין כי קיימים סוגים שונים של עסקאות ליסינג ועל כן חשוב לבדוק את הרכב בעת הכניסה אל מסלול הליסינג וגם בעת ההחלטה אודות קניית רכב מחברת הליסינג.

  • חברת ליסינג - חשוב לוודא שחברה זו פועלת באופן חוקי ויכולה להציג בפני לקוחותיה רישיון עסק. בנוסף, יש לוודא שאתם רוכשים או חותמים על עסקת הליסינג עם חברה וותיקה בתחום ובעלת מוניטין מוצלח.
  • ליסינג של רכב חדש - כאן מדובר על עסקת ליסינג בה מקבלים רכב חדש לגמרי מהיצרן. במקרה זה אין צורך בבדיקות מקיפות, אלא בכל הניירת שמצביעה כי אכן מדובר על רכב חדש לגמרי מהיצרן. בעת רכישת רכב חדש תתקבל אחריות מטעם היצרן. בעסקה זו הלקוח משלם מקדמה של עד עשרה אחוזים מערכו הכולל של הרכב ולאחר מכן תשלום חודשי לתקופה של שלוש או חמש שנים, על פי הרשום בחוזה ביניכם לבין חברת הליסינג.
  • ליסינג של רכב יד שנייה - כאן מקבלים מחברת הליסינג במסגרת עסקת הליסינג הפרטי רכב יד שנייה. מדובר על רכבים שהושכרו בעבר או ששימשו אחרים במסגרת עסקת ליסינג. חשוב מאוד לבצע את כל הבדיקות הדרושות לרכב טרם קנייתו.

בדיקות לרכב הליסינג

חשוב מאוד להכיר את היסטורית הרכב ולהעביר אותו סדרת בדיקות מקיפות במוסך, טרם קנייתו. כאשר מדובר על רכב שמקורו בחברת ליסינג, חשוב מאוד לקבל את כל הפרטים על הרכב מהחברה. חשוב לוודא שהרכב עובר בדיקת שמאי, בוחן רכב, דו"ח מפורט, ליקויים לתיקון, ותיקון הליקויים וטיפולים תקופתיים. יש חברות שמבצעות את כל הבדיקות והטיפולים הנדרשים טרם הצעתו ללקוח. בעת, מכירתו הן מציעות ללקוח דו"ח מפורט, ספר טיפולים חתום על ידי המוסך המורשה בו בוצעו כל התיקונים ועוד. קנייה מחברה שכבר ביצעה את כל הבדיקות הנדרשות, חוסכת ללקוח זמן רב וריצות ממקום למקום.

חזור לעמוד הקודם >>

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !