מוסך מורשה מאזדה - פרי מוטורס

מוסך מורשה מאזדה בפתח תקווה והסביבה

מכונית מאזדה היא מכונית פופולרית מאוד בישראל. במשך שנים רבות היא הייתה המכונית הנמכרת בישראל. על הכבישים נעות מכוניות מאזדה רבות מדגמים שונים. יבואן מכוניות מאזדה דאג להקים בישראל רשת גדולה מאוד של מוסכים לטיפול במאזדה. אחד מהמוסכים הטובים והמוערכים מאוד בכל איזור גוש דן הינו מוסך פרי מוטורס. המוסך הינו מוסך מאזדה מורשה. תואר זה מחייב. פירושו של דבר שהמוסך פועל לפי כללי שרות מחמירים של יבואן מאזדה בישראל ,שאף הוא פועל על פי הנחיות חברת מאזדה העולמית. מדובר בתקני שירות מחמירים הכוללים בין היתר חלפים מקוריים, תקנות נוקשות ותודעת שירות גבוהה. כל זה הופך את המוסך למוביל מסוגו בענף.

שרות וטיפולים אצל פרי מוטורס

המוסך נותן את מכלול השירותים שניתנים לרכב. למוסך יש מחלקות של מכונאות, דיאגנוסטיקה, חשמל, פחחות ומיזוג אוויר. כל רכב נרשם לטיפולים שוטפים ומקבל כרטיס. בכרטיס הרכב נרשמים כל הטיפולים והאירועים שיש לו לצורך מעקב ובקרה. הרישום מוודא שהטיפולים ניתנים במועדם. כרטיס כזה יכול לעזור לבעל רכב בעת מכירתו. שירותים נוספים שניתנים הם שירות של הכנה לטסט ,שרות ייעוץ הניתנים באופן שוטף ללא תשלום נוסף ועוד. כל מחלקה במוסך מתמחה בתחום הטיפול שלה, ויש בה עובדים שיודעים לפתור כל בעיה שמתעוררת. במוסך יש אולם קבלת קהל וחדר להמתנה. את פני הלקוח מקבל צוות המוסך ,פקידות הקבלה ויועצי השירות.

פרי מוטורס - מוסך מורשה מאזדה

מוסך מורשה מאזדה: המוניטין של מרכז השירות

מוסך פרי מוטורס הוא מוסך מאזדה מורשה. עובדה זו מחייבת מתן שירות אדיב, יעיל ומסור. מנהלי העבודה במוסך ובעלי המוסך יטו אוזן קשבת לכול לקוח ולכל בעיה שהיא. מכונית היא כלי יקר שחייב להיות תקין בכל עת. לכן מעמיד המוסך לרשות הלקוחות את המכשור המתקדם ביותר לזיהוי תקלות וטיפול בהן. יש לו מערכות ממוחשבות לבדיקת המערכות השונות. הצוות המיומן עורך כל כמה זמן השתלמויות בנושאי החידושים האחרונים בתחום טיפול ברכב. השימוש בחלפים מקוריים מגביר את אורך החיים של הרכב, ותורם להרגשת הביטחון של הנהג ברכב בעת הנהיגה. כל הפרמטרים האלו מובילים לכך, שלמוסך פרי מוטורס יש מוניטין רב כמוסך שרות מקצועי אמין וטוב לרכבי מאזדה.

 

לקביעת ייעוץ או תור לטיפול במוסך מורשה מאזדה של פרי מוטורס צרו איתנו קשר!

עמדת המתנה ממוזגת עם אינטרנט וקפה WiFi קפה
מועדון לקוחות מועדון לקוחות - הרשמה
מי אנחנו הכן רכבך לטסט !